Plany

Poprawa jakości życia mieszkańców gminy Kęsowo poprzez świadczenie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania

Głównym celem projektu jest świadczenie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania osób niepełnosprawnych, starszych i zależnych oraz doposażenie miejsca zamieszkania w podstawowy sprzęt rehabilitacyjny np. łóżko rehabilitacyjne. Usługi świadczone przez osoby mające do tego celu odpowiedzenie kwalifikacje.

Wspomagamy rodzinę

Dzięki projektowi poprawimy dostępność usług wsparcia rodziny, dostęp do usług nad osobami starszymi, czy niepełnosprawnymi. Projekt jest komplementarny z projektem „Rewitalizacja dworca PKP w Żalnie”

Nowe techniki uczenia się w gminie Kęsowo

Projekt będzie polegał na kompleksowym wdrażaniu nowoczesnych technik nauki języków obcych. Obejmować będzie przeszkolenie osób, które będą uczyć dzieci i młodzież języków obcych.

Koszt projektu to: przeszkolenie tych osób wraz z ich zatrudnieniem oraz zakup niezbędnego i nowoczesnego sprzętu do nauki języka obcego. 

Dane kontaktowe

01 HERB RGBUrząd Gminy w Kęsowie
ul. Główna 11, 89-506 Kęsowo
Telefon: 52 3344091
Faks: 52 3344022
Adres email: kesowo@kesowo.pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.